desítky SPOKOJENÝCH NOVOMANŽELŮ

Svatby organizujeme s láskou, důkazem toho jsou spokojení klienti. Naši klienti nám dali desítky krásných referencí, za což jim velice děkujeme.

ZKUŠENOSTI

Každá svatba je pro nás jedinečná a vyžaduje individuální přístup. Velký důraz klademe na design a osobitost svatby. Sami máme rádi krásu a harmonii a pokoušíme se ji vnést do každé staby. Navrhneme Vám originální koncepci, která zcela odpovídá vašim požadavkům a představám. Vaše svatba tak bude dokonalá nejen po organizační, ale i vizuální stránce. Za poslední léta jsme organizovali desítky, možná už stovky svateb. Kromě českých svateb jsme organizovali slovenské, anglické i německé.

PŘEHLEDNOST

Všechny výdaje Vám přehledně dopředu zpracujeme a průběžně je upravujeme na základě Vašeho výběru služeb. O celkové výši nákladů rozhodujete výhradně vy sami.

PŘÁTELSKÝ PŘÍSTUP

Svatby jsou pro nás srdeční záležitostí a protože je svatba velmi osobní událost, snažíme se o to, aby celé období příprav proběhlo v přátelském duchu a dobré atmosféře. Je důležité, abyste se už během příprav cítili příjemně a spolupráce s námi vás těšila.

NADŠENÍ

Každou svatbu děláme s nadšením a největší odměnou je pro nás spokojenost našich klientů a jejich hostů.

BG_Svatba_nahore

KONTAKTUJTE NÁS

Rádi Vám nezávazně poradíme.

+420 556 802 007
recepce@troyer.cz