Finská & infra & parní

A samozřejmě nám nechybí ani ochlazovací bazének a relaxační místnost.

V rámci zajištění Vašeho maximálního komfortu během pobytu v našem hotelu Troyer Vám nabízíme saunový komplex 3 saun. Komplex je připraven nejen pro hotelové hosty, ale i pro další návštěvníky hotelu.

Pro zachování hygienických podmínek, rozestupů… bude pátek až neděle sauna pro neubytované hosty uzavřená. Děkujeme za pochopení. 

výhody saunování

Je po staletí prověřenou formou relaxace. Saunováním pomůžete odstranit stres každodenního života, psychické vypětí nebo nespavost, sauna posiluje obranyschopnost organizmu, dochází k čištění pokožky a těla od nežádoucích látek a změnami teplot při ochlazování se tělo otužuje.

Infra sauna je určená jak pro potící, tak i léčebné procedury. Je vhodná i pro osoby, které se léčí s krevním tlakem, nebo těžce snášejí vysokou teplotu jako má klasická sauna. Lze doporučit pro nemocné hypertenzí nebo diabetiky. Infra sauna má výborné celkové léčebné účinky. Infračervený tepelný systém je již mnoho let využíván v medicíně.

Parní sauna je sauna, kde teplota dosahuje maximálně 60°C při až 100% vlhkosti. Je vyhledávána pro příznivý vliv na dýchací cesty a pokožku, přispívá k regeneraci svalstva a zmírňuje celkovou únavu. V neposlední řadě je parní sauna výborným místem pro relaxaci. Vlhkost má nižší zátěž na organismu, proto si ji mohou dovolit (po konzultaci s lékařem) i lidé, mající zdravotní problémy, kvůli kterým nemohou jít do klasické sauny.

od 15:00 do 22:00
+420 556 802 007
recepce@troyer.cz

CENÍK pro veřejnost

V provozu máme již všechny druhy saun, ale pro zachování hygienických podmínek, rozestupů… bude pátek až neděle sauna pro veřejnost uzavřená. Děkujeme za pochopení. 

Ubytovaní hosté mají vstup do centra v ceně ubytování

Druh sauny 1 os. / 2 hod. 1 os. / 3 hod. další hodina
Parní + infra + finská 390 Kč 140 Kč
Parní + infra + finská + bazén 550 Kč 220 Kč

Saunu je nutno objednat minimálně 45 minut předem. Zapůjčení osušky a županu je v ceně. Mimo výše uvedenou provozní dobu účtujeme k ceně přirážku 50%. Ceny platné od 1. 1. 2022.